NAUČ SA, 

ZABAV SA.

Prečo? Lebo Mädveď!

ČO ROBÍME?

Lebo Mädveď vytvára dizajnové hry, ktoré majú vzdelávací charakter.
Našim cieľom je poskytnúť príležitosti pre vzdelávanie, pomáhať ľuďom rozvíjať vedomosti, schopnosti a porozumenie netradičnou, hravou formou.

 

Chcete si tieto produkty ohmatať a zahrať si ich naživo? Tu je zoznam podujatí, na ktorých nás stretnete a kde si tieto hry môžete aj kúpiť. 

Pamätáte si ešte
ako sa hrá kvarteto?

Poďme si teda pripomenúť ako sa hrá kartová hra kvarteto.

Hrá sa s 32 špeciálnymi kartami rozdelenými do 8 štvoríc (kvartet). V našom prípade to je 8 regiónov so 4 autentickými folklórnymi vzormi z daného regiónu. Hry sa musia zúčastniť minimálne 3 hráči, ktorí si rozdelia po 4 karty. Začínajúci vyzve ľubovolného hráča aby mu dal konkrétnu kartu, pričom on sám musí mať na ruke kartu z toho istého regíonu. Ak vyzvaný hráč tú kartu vlastní, musí mu ju dať. V opačnom prípade je na ťahu vyzývaný. Keď hráč získa celé jedno kvarteto, odloží ho nabok a získava jeden bod.

Víťazí hráč s najmenším počtom bodov. Srandujeme, s najväčším samozrejme. Tak šup do toho, hravou formou spoznávať krásy Slovenska!

„Zakúpili sme mapu Európy, skvelá zábava pre syna 11 rokov aj pre dospelých. Výborná komunikácia, ochota a ústretovosť. Vrelo doporučujem.“

Ľudmila

„Hru Lebo Mädveď som dostal a je to skvelá zábava pre celú rodinu, pri ktorej sa dobre zabavíte a ešte aj zistíte, koľko toho o Slovensku vlastne neviete 😀“

Radoslav

„Mapucle je geniálny nápad! Vďaka Okresom som zistila, že existuje Poltár 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Vždy, keď k nám niekto príde na návštevu, vytiahneme čarovnú mädveďovskú skladačku a skladá sa ostošesť. Mapucle je skvelý aktívny oddych, kedy hlava pracuje na plné obrátky „tu a teraz“ – to, čo práve skladám, má moju plnú pozornosť a neskáčem s myšlienkami sem a tam. Človek naozaj myslí len na to, kam čo vopchať (napr. taký Svidník, Svidník je beťár!) 😆 Miliónpercentne odporúčam! ❤“

Helena

BLOG

NAPÍSALI O NÁS

NOIZZ.SK otestovali Mapucle sveta

Pôvodný text môžeš nájsť tu: https://noizz.aktuality.sk/zaujimavosti/otestovali-sme-drevene-puzzle-mapucle-svet/v6rc2hf?utm_campaign=fbnoizzorg&utm_medium=post&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3qgRcaDqokGMg8tSKPrvS0Fehz6UFGXJGYR7K2ytYaePCHYV1KPHiHqSc Keď nemôžeš cestovať, zabav...

Čítaj ďalej...

Vyrábajú netradičné drevené puzzle, ktoré žiakom na školách, ale aj dospelým pomáha zostať hravými a zároveň sa niečo naučiť. Traja spolužiaci z katedry architektonickej tvorby VŠVU vymysleli hry, ktoré upútajú nielen svojou estetickou a ekologickou stránkou, ale aj edukatívnym rozmerom.

Forbes Slovensko

Instagram has returned invalid data.

kto sme?

zábava . vzdelávanie . krása


Sme veselá partia ľudí, ktorá miluje život, zábavu, vzdelávanie a najlepšie, ak je to všetko spolu. Veríme, že každý deň je možnosť na zdokonalovanie samého seba.  Ide iba o prístup a tvoje videnie sveta.


Naše výrobky sú síce malým, ale funkčným prínosom do tejto fascinujúcej a mätúcej hry zvanej život.  Lebo Mädveď je symbol nášho postoja k životu, kde nepotrebujeme dôvody na tvorbu, proste tvoríme. 

NÁŠ TÍM

Juraj Horňák

Juraj je zakladateľom, ideamakerom, hlavou projektu Lebo Mädveď.

Erika Beňuška

Erika sa stará o chod, administratívu, objednávky, web a marketing.

Patrik Olejňák

Patrik je náš prototyper. Technické riešenia produktov má pod palcom práve on.

SPOJ SA S NAMI

Pre viac informácií nás prosím oslovte prostredníctvom kontaktov nižšie, alebo na sociálnych sieťach.

ATELIÉR A PREDAJŇA

Nová Cvernovka, Račianska 1575/78, 831 02 Bratislava

PO 12:00 – 16:00 UT ZATVORENÉ ST 12:00 – 18:00 ŠT 09:00 – 14:00 PI 12:00 – 18:00

info@lebomadved.sk

+421 907 544 744

„Lebo medveď“ o. z.

Ulica 29. augusta 20

811 08 Bratislava

 

 

IČO: 52149315

DIČ: 2120937720

IBAN: SK78 1100 0000 0029 4606 7774